Pokemon na zawsze

Wszystko o pokemonach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-18 00:43:27

Pool

http://www.aiononline.com.pl/forum/Themes/me_love_u/images/ranga_admin.gif

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 214
Punktów :   

O mnie + regulamin

Na imię mi Albert mam 15 lat spędzam dużo czasu przy komputerze więc możecie liczyć na częste odpisy jednak muście liczyć się z tym że wymagam długich i przemyślanych odpisów nie będę tolerował kogoś kto pisze jedno słowo bo nie ma pomysłu

1.Nie męczyć o odpisy staram się odpisywać jak najczęściej ale nie będę ciągle wysłuchiwał takiego narzucania się mogę wtedy ukarać 24 godzinami bez odpisów jeśli to nie poskutkuje nie odpisuje przez tydzień jeśli i to nie pomoże szukajcie sobie innego MG.
2.Odpisy mają być staranne na minimum 4 linijki tak samo strategie liczę tutaj na pomysłowość oczywiście długosz nie zastąpi wam jakości ale zwiększa znacznie szanse na wygraną
3.Zdrowy rozsądek nie chce postów które sobą reprezentują coś co człowiek nie mógł by zrobić np "lecę na moich skrzydłach przez miasto" oczywiście możecie się łamacz do więzienia zbić szybę w sklepie wszystko jest możliwe ale pamiętajcie że wtedy może dopaść was policja
4.Ortografia jest to dla mnie ważna rzecz oczywiście mi też zdarzają się błędy ortograficzne jednak prosił bym by starać się to robić jak najrzadziej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofshinobi.pun.pl www.shamannking.pun.pl www.podgorna.pun.pl www.wsti.pun.pl www.malow.pun.pl